Stowarzyszenie Dobrej Nadziei -
kontakt


Aktualności

Zapraszamy na naszego facebooka po harmonogramy i aktualności FACEBOOK - Centrum Aktywności Seniora BATOREGOHarmonogram zajęć CAS Batorego - listopad 2021

Harmonogram zajęć CAS Batorego - październik 2021

Harmonogram zajęć CAS Batorego - wrzesień 2021

Harmonogram zajęć CAS Batorego - sierpien 2021

Harmonogram zajęć CAS Batorego - lipiec 2021

Harmonogram zajęć CAS Batorego - czerwiec 2021

Harmonogram zajęć CAS Batorego - maj 2021

Harmonogram zajęć CAS Batorego - kwiecień 2021
Życzenia wielu radosnych chwil
na Święta Wielkanocne
smacznego Święconego
mokrego Dyngusa przesyła CAS Stowarzyszenia Dobrej Nadziei


UWAGA ! Informujemy, iż zgodnie z regulaminem CAS Stowarzyszenia Dobrej Nadziei, NIEUSPRAWIEDLIWIONA nieobecność na TRZECH zajęciach pod rząd u prowadzącego – będzie skutkować SKREŚLENIEM z listy zapisów na poszczególnych zajęciach.


OSOBY ZAINTERESOWANE OTRZYMANIEM ZAPROSZENIA NA „KONCERT DLA SENIORÓW” W DNIU 26.10.2018 (PIĄTEK) GODZ. 12:00, PROSZONE SĄ O ZGŁASZANIE SIĘ DO KOORDYNATORA CASU :)


W dniu 19.04.2018 r. 
Warsztaty Psychologiczne "Od komunikacji do relacji" z powodu choroby trenera są ODWOŁANE!  

Przepraszamy, CAS Batorego

W tym miesiącu rozpoczynamy nowy KURS Kulturalny Senior czyli „Poznaj Kraków poprzez historię”. Zajęcia podczas kursu będą warsztatowe oraz w terenie. W ramach kursu osoby zapisane będą miały również wyjścia do różnych instytucji kulturowych związanych z poszczególną tematyką warsztatów. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy! Od 17 kwietnia zajęcia komputerowe rozpoczyna kolejna tura osób zapisanych na II kwartał 2018r. Od kwietnia zamiast Piosenki Biesiadnej we czwartki rozpoczynamy „Wspólne gry” typu planszówki, karty, kalambury, muzyczne zgadywanki itp. Osoby zainteresowane grą w szachy lub w brydża, proszone są o zgłaszanie się do Koordynatora CASu :)

 
01.03.2018 – Muzeum Narodowe w Krakowie „Galeria Rzemiosła Artystycznego” z przewodnikiem, zbiórka przed wejściem godz. 11:50 – obowiązują wcześniejsze zapisy – ilość miejsc ograniczona!


Pod koniec miesiąca planowane jest wyjście do KINA i/lub TEATRU.

 

Podczas KAFEJKI INTERNETOWEJ nie ma konsultacji komputerowych.


 

----


Drodzy Seniorzy !

Ze względu na rozpoczynający się nowy rok, bardzo proszę o ponowne zapisanie się (potwierdzenie) na wszystkie zajęcia, na które Państwo uczestniczą - od 8 stycznia 2018. Harmonogram zajęć poniżej.

-----------------------


Drodzy Seniorzy !

Na harmonogramie 11 grudnia zaznaczone jest Centrum Kongresowe ICE. Szczegółów jeszcze niestety nie znamy. Jednakże wiadomo, że odbędą się wówczas warsztaty, wykłady i Kongres w godz. 8:30-16:30.
Więcej informacji będzie można znaleźć na tablicy informacyjnej w Naszym Casie, jak tylko otrzymamy szczegóły z Urzędu Miasta :)

20 grudnia o godz. 11:00 wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkanie świąteczne, aby miło zakończyć wspólnie spędzony rok 2017 :)

W dniach 22, 27, 28 i 29 grudnia zajęć nie będzie, jednakże CAS będzie dla Państwa dostępny.

Rozpoczęły się już zapisy na język angielski i zajęcia komputerowe !
Jednakże uprzedzamy, że możliwa jest zmiana dnia i godzin zajęć w przyszłym roku. Okaże się to po 20 grudnia, gdy będzie już dostępny harmonogram na styczeń 2018.

Rozpoczęła się akcja "WYMIANA CIEPŁA" - Ciepłe szaliki, czapki, swetry, kurtki, buty i wszystko czego już nie potrzebujemy a ciepłe możemy oddać osobom potrzebującym. Nasz CAS się również angażuje, zatem jeśli Senior także chce pomóc - zostaw u Nas w CASie ofiarowane rzeczy, a My dostarczymy to zbiorczo do punktu :)-----------------------


Drodzy Seniorzy !

 

W miesiącu październik rozpoczynamy nowe zajęcia "Piosenka biesiadna", na którą serdecznie zapraszamy. Wspólne śpiewanie rozpoczynamy już 3 października o godz. 10:00 - zajęcia będą się odbywać w każdy wtorek :)


Ze względu na sprawy organizacyjne wystawa "Dziedzictwo" jest przesunięta na 27 października 2017. Zbiórka będzie o godz.14:00 przed wejściem do Gmachu Głównego Muzeum Narodowego przy al. 3 Maja 1 (przy Błoniach)

Natomiast 6 października 2017 odbędzie się zwiedzanie Muzeum Narodowego - Pałac Biskupa Ciołka. Zbiórka jak zwykle przy Kościele Św. Wojciecha tylko, że wyjątkowo o godz 11:00.

 

Jak co miesiąc, dnia 13 października 2017 przewidziana jest wycieczka do Kopalni Soli i Tężni Solankowej w Wieliczce. Szczegóły będą podane ok. 9 października.

Opłata za wycieczkę wynosi 25zł/os. i obejmuje: przejazd w obie strony wynajętym transportem, bilet wstępu do Kopalni Soli na trasę turystyczną, bilet wstępu do Tężni Solankowej.

 

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Policjantem "Bezpieczny Senior na drodze", które odbędą się 

18 października 2017 o godz. 11:00. Będą poruszane zagadnienia bardzo przydatne na co dzień. Warto spędzić ten czas przy herbatce i słodkim poczęstunku:)

 

Bardzo zależy nam na jak największej frekwencji z Państwa strony, liczymy na Państwa :)


 

-----------------------


Drodzy Seniorzy !!!


Zachęcam do wysłuchania ciekawych i bardzo przydatnych informacji na temat zabezpieczenia się przed oszustami. Co można zrobić, gdzie się udać i "jak się ratować, gdy mleko się rozleje"... 

Ponadto będzie można dowiedzieć się w jaki sposób skutecznie chronić swoje dane osobowe, które na każdym kroku i wszędzie są potrzebne do podania. Kto może wymagać i do czego Naszych danych osobowych, jak je zabezpieczyć przed ewentualnymi "wyciekami".


Ważna prelekcja przy słodkim poczęstunku dla każdego !!!Biuro Porad Obywatelskich

Stowarzyszenia Dobrej Nadziei

serdecznie zaprasza na bezpłatne

Dni Otwarte na temat

„ŚWIADOMY OBYWATEL – 
NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ !!!”

Spotkanie odbędzie się 
przy słodkim poczęstunku

18 września 2017 
o godz. 10:00

Ul. Batorego 5 
(I piętro, pok.16-sala fitness)


-----------------------


III Mistrzostwa Krakowa Seniorów 60+

o „Puchar Prezydenta Miasta Krakowa”

 

Zarząd Wojewódzki Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej serdecznie zaprasza do udziału w III Mistrzostwach Krakowa Seniorów 60+ o puchar Prezydenta Miasta Krakowa, które odbędą się w dniach 27 i 28 września 2017 r. na obiektach KS „Bronowianka” przy ul. Zarzecze 124 A w Krakowie.

Organizatorem Mistrzostw są Zarząd Wojewódzki Małopolskiego TKKF, Urząd Miasta Krakowa – Wydział Sportu i Klub Sportowy „Bronowianka”. Prawo udziału w Mistrzostwach mają Seniorzy, którzy mieszkają na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Podobnie jak w roku ubiegłym, każdy uczestnik winien wypełnić i osobiście podpisać kartę uczestnictwa w Mistrzostwach.  
W Naszym CASie wypełnia się kartę, My ją wysyłamy drogą elektroniczną, a Państwo podpisują już na miejscu w dniu Mistrzostw podczas weryfikacji uczestników. Możliwość również zgłoszenia się drogą telefoniczną.

Regulamin III Mistrzostw Krakowa Seniorów 60+ jest dostępny na stronie internetowej Zarządu Wojewódzkiego Małopolskiego TKKF: www.tkkf.com oraz na facebooku: www.facebook.com/TKKF


Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, e-mailem lub osobiści u Nas w CASie.

Tel.: 662 – 383 – 382

Uczestnictwo w Mistrzostwach jest bezpłatne !!!

Zgłoszenia należy kierować do dnia 25 września 2017 r. (poniedziałek)

Oprócz dyscyplin konkursowych można również zapisać się na konkurencję pokazowe i w nich bezpłatnie uczestniczyć:

v  Aqua aerobik jest konkurencją pokaz


Newsy

12.01.2021 Program profilaktyczno-terapeutyczny dla osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich


czytaj »