Stowarzyszenie Dobrej Nadziei -
kontakt


Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia

http://www.pluiw.sdn.org.pl


Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia powstała z myślą o niesieniu wsparcia i pomocy, tym którzy chcą zacząć nowe, trzeźwe życie wolne od nałogu. Uzależnienie to chroniczna, czasem śmiertelna choroba, która będąc nieleczona prowadzi do coraz większych problemów zdrowotnych, rodzinnych, psychologicznych i społecznych.

Oferujemy zatem kompleksowe i profesjonalne leczenie:
- alkoholizmu
- narkomanii
- lekomanii 
- hazardu
- uzależnienia od Internetu 
- pracoholizmu
- seksoholizmu
- zakupoholizmu

Ofiarą uzależnienia są nie tylko osoby używające środków psychoaktywnych, ale także ich rodziny. Nasza Poradnia zapewnia więc wsparcie także dla rodzin osób uzależnionych – partnerów (współuzależnienie) oraz osób z syndromem Dorosłych Dzieci Alkoholików. 

Do rozpoczęcia leczenia – podjęcia walki o siebie i swoje zdrowie – wystarczy Twoje jedno słowo – TAK! Naszym pacjentom gwarantujemy wysoką skuteczność terapii indywidualnej oraz grupowej. Prowadzenie terapii w kameralnej grupie terapeutycznej (10-12 osób) pozwala na dzielenie się swoimi trudnymi doświadczeniami w bezpiecznej atmosferze, wsparcie oraz na budowanie zaufania. Nasza kadra stawia na rozwój pacjenta i wydobywanie jego potencjałów. 

Oferujemy:
- terapię indywidualną
- terapię grupową
- konsultacje rodzinne 
- terapię osób z syndromem Dorosłych Dzieci Alkoholików
- warsztaty interpersonalne oraz warsztaty intrapersonalne
- treningi (asertywności, relaksacyjne, zapobiegania nawrotom, umiejętności, itp.)
- konsultacje psychiatryczne
- konsultacje psychologiczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dobrej Nadziei realizuje kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasze usługi są bezpłatne. Zatrudniamy doświadczonych psychologów, terapeutów uzależnień i lekarzy psychiatrów. Pomagamy dzieciom i młodzieży, osobom uzależnionym i ich bliskim.


NZOZ Dobrej Nadziei
ul. Batorego 5
31-135 Kraków

tel: (12) 633 35 31
fax: (12) 631 04 80
email: rejestracja@sdn.org.pl

Rejestracja czynna: Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 20.00

NZOZ Dobrej Nadziei
ul. Radomska 36
31-435 Kraków

tel: (12) 418 18 52

Rejestracja czynna: Poniedziałek - Piątek: 13.00 - 17.00

Zadanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.
Newsy

12.01.2021 Program profilaktyczno-terapeutyczny dla osób używających szkodliwie i uzależnionych od konopi oraz ich rodzin i bliskich


czytaj »